Over ons

wij:

Erwin
Erwin Veermans, MSc

Technisch projectleider

ICT-er / Natuurkundige

Mede-oprichter

erwin@roqua.nl

Sjoerd
Sjoerd Sytema, PhD

Inhoudelijk projectleider

Socioloog

Mede-oprichter

sjoerd@roqua.nl

Jorn
Jorn van de Beek, BSc

Developer

Computer Scientist

Herman
Hermen Hegeman, BAS

Systeembeheerder

herman@roqua.nl

Marten
Marten Veldthuis, MSc

Developer

Computer Scientist

marten@roqua.nl

Henk
Henk van der Veen, BSc

Developer

Computer Scientist

henk@roqua.nl

Ivan
Ivan Malykh

Developer

Computer Scientist

ivan@roqua.nl

Rivka
Rivka de Vries, dr.

Developer

Statisticus

rivka@roqua.nl

Ellen
Ellen Visser, PhD

Data-analist

Trainer

ellen@roqua.nl

Inge
Inge ten Vaarwerk, MSc

Ontwerp en advies vragenlijsten

inge@roqua.nl

Hester
Hester van Wijk, BFA

Designer

Developer

hester@roqua.nl

Tim
Tim Raasveld, BICT

Developer

Computer Scientist

tim@roqua.nl

Arnold
Arnold van der Meulen

Developer

Computer Scientist

arnold@roqua.nl

Jij?
Developer

Wij zijn nog op zoek naar een developer, we nodigen je graag een keertje uit op de thee of koffie !

Het team wordt regelmatig tijdelijk versterkt door een Informatica student van de Hanzehogeschool of de Rijksuniversiteit Groningen die zijn/haar stage of afstudeeronderzoek bij RoQua doet.

Achtergrond

RoQua komt voort uit het Rob Giel Onderzoekscentrum (RGOc), een samenwerkingsverband tussen de noordelijke GGZ instellingen en het Universitair Centrum Psychiatrie (UCP) van het UMCG. Daar ontstond het idee om zelf een ROM applicatie te gaan ontwikkelen. Sindsdien hebben ook andere GGZ instellingen zich hierbij aangesloten, waardoor RoQua nu een van de grootse ROM initiatieven in Nederland is.

De participerende instellingen betalen jaarlijks een vast bedrag. Dit is het budget waarmee het RoQua team van het UCP wordt gefinancierd. Dit team zorgt voor een permanente verdere ontwikkeling van de applicatie. De Stuurgroep RoQua (waarin alle participanten zijn vertegenwoordigd) zorgt voor aansturing en controle.

Academisch

RoQua is een academisch project en onderzoek en innovatie spelen daarom een belangrijke rol zoals het samen met statistici ontwikkelen van nieuwe meetmethoden.

RoQua participeert inmiddels in een reeks innovatieve onderzoeksprojecten, waarin het routinematig herhaald meten en het klinisch toepassen van de feedback uit de data centraal staan.

Non-profit

RoQua is een non-profit organisatie en daarom kunnen wij kwaliteit, gebruiksvriendelijkheid, innovatie en onderzoek een centrale plaats geven in ons werk.

Informatie voor onderzoekers

RoQua is in het UMCG formeel erkend als instrument dat onderzoekers mogen gebruiken om hun onderzoek uit te voeren.